Pozycjonowanie stron internetowych

Dlaczego pozycja strony internetowej jest tak ważna?

Aby zostać odnalezionym w gąszczu stron internetowych trzeba być liderem, to oznacza, że strona firmy, sklep internetowy powinny znajdować się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych.

W Polsce z zasobów Internetu korzysta ponad. 11 milionów użytkowników, a liczba ta z roku na rok będzie rosła. Trzeba wykorzystać potencjał Internetu i już dziś rozpocząć proces pozycjonowania strony/sklepu.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron/sklepów internetowych polega na - mówiąc prostym i przystępnym językiem - na umieszczeniu adresu WWW na wysokiej pozycji w rankingu (w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej).

Po co mi to?

Codziennie ludzie przeszukują Internet w poszukiwaniu interesujących stron internetowych, produktów, usług. Dzięki pozycjonowaniu strona/sklep ma szansę znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwania i będzie szybko i łatwo odszukana przez Internautę.

Jak to działa?

Internauta przeszukuje Internet korzystając przede wszystkim z wyszukiwarek internetowych - tutaj przewodzi wyszukiwarka Google oraz korzystając z dużych portali takich jak np. Onet.

Użytkownik - czyli potencjalny Klient, szukając produktu, usługi wpisze w wyszukiwarkę internetową słowa/frazy kluczowe, które opisują jego poszukiwania np. szukając prezentu dla żony, Internauta wpisze w wyszukiwarkę hasła: bielizna, biżuteria itp. Dlatego warto być w przynajmniej pierwszej 10 wyników wyszukiwania! Internauta przeszuka najwyżej pierwsze 3 - 4 strony wyników wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron internetowych - reklama w wyszukiwarkach

W dużych portalach internetowych głównym sposobem dotarcia do Klienta są różnego rodzaju reklamy wizualne: bannery, buttony itp - są to często reklamy "wyskakujące" nagle i często użytkownik czuje się "atakowany", to zniechęca użytkownika do zapoznania się z ofertą firmy "z okienka". Dlatego pozycjonowanie jest to metoda skuteczna i nie nachalna.

Co to jest ta wyszukiwarka?

To narzędzie ułatwiające przeszukiwanie zasobów Internetu. Wg najnowszych statystyk z wyszukiwarek internetowych korzysta 80% wszystkich użytkowników Internetu.

Aby znaleźć to co nas interesuje należy w pole wyszukiwarki wpisać konkretne słowo/frazę kluczową - dzięki temu trafimy do wyników wyszukiwania, a na najwyższych pozycjach znajdziemy strony/sklepy liderów - czyli firm, które "zbierają" Klientów właśnie dzięki pozycji strony/sklepu!

Nadal chcesz być na szarym końcu wyników? NIE! No to zacznij działać z Modos.pl!

Ile to kosztuje?

Koszt pozycjonowania wyceniamy indywidualnie, ponieważ pozycje poszczególnych serwisów z danej branży mogą zmieniać swoje lokaty z dnia na dzień. Bierzemy pod uwagę szereg czynników mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych m.in.: wagę słów/fraz kluczowych, ilość wyników wyszukiwania dla konkretnych słów/fraz kluczowych i inne.

WAŻNE

Pozycjonujemy z wykorzystaniem dozwolonych i etycznych technik, korzystamy z legalnych narzędzi. Pozycjonowane w ten sposób witryny uzyskują wysoką i stabilną pozycję w wyszukiwarkach internetowych.