Strony internetowe

Przykłady stron www
Sklep internetowy program
mCMS

Kreacja

Obecnie nie trzeba nikogo przekonywać, że serwis internetowy stał się nieodzownym elementem identyfikującym firmę w sieci Internet. Prawidłowo zaprojektowane i wykonane strony Internetowe dobrze spełniają swoją role i są skutecznym elementem marketingowym każdej firmy w Internecie. Dlatego tak ważne jest wykonanie strony z zaznaczeniem działalności firmy łącznie z ofertą handlową. Tylko takie strony mają szansę przyciągnąć uwagę oglądającego, a co za tym idzie przynieść zyski firmie.

Przykładowe realizacje

i Lista przykładowych realizacji.

Nasza praca

Naszym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań kreujących wizerunek firmy w sieci, jak również wspierających kampanie internetowe. Oferujemy kompleksowe rozwiązania internetowe od rozwiązań e-biznes, e-commerce, promocyjnych (e-marketing) do stabilnych systemów serwerowych przeznaczonych do obsługi WWW oraz poczty elektronicznej.

Wykonamy:

  • proste, responsywne strony internetowe (HTML, XHTML, Flash)
  • zaawansowane, responsywne serwisy internetowe (HTML, XHTML, CSS, PHP, Flash)
  • zaawansowane, responsywne serwisy internetowe oparte na bazie danych SQL, z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań systemowych
  • projekty graficzne (bannery reklamowe, elementy identyfikacji wizualnej)
  • plany internetowych kampanii reklamowych łącznie z ich wdrożeniem
  • analizę popularności stron w Internecie

Responsywna strona internetowa: to strona, która poprawnie wyświetli się na komputerze stacjonarnym, przenośnym oraz telefonie komórkowym i tablecie. Taka strona automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości konkretnego urządzenia, dzięki temu nie trzeba tworzyć osobnej wersji strony dla komputerów i urządzeń mobilnych.

Coś więcej

Sam serwis WWW to jednak nie wszystko. Należy pamiętać, że spośród tysięcy serwisów strona internetowa Twojej firmy musi zostać odnaleziona i szybko odczytana przez Internautę. Wiąże się to z dwoma elementami:

  • wysoką pozycją w serwisach katalogujących strony internetowe oraz w wyszukiwarkach internetowych (np. Google.com)
  • umieszczeniem serwisu na szybkim, bezpiecznym serwerze WWW

Dbamy aby strony internetowe naszych Klientów były wysoko skatalogowane przez serwisy katalogujące oraz umieszczamy je na niezawodnym serwerze WWW. Na tym jednak nasza rola się nie kończy! Dbamy by serwisy naszych Klientów były zawsze aktualne.