Nasza oferta

Oferta Modos.pl


Sklepy internetoweSprzedaż internetowa cieszy się w Polsce i na świecie niesłabnącym zainteresowaniem. Coraz więcej firm, zakładów produkcyjnych, tradycyjnych sklepów oraz innych podmiotów gospodarczych decyduje się na rozszerzenie rynków zbytu o rynek internetowy.

Swoboda jaką oferuje dzisiejszy Internet, sprawia iż konsumenci szukający wygody w robieniu zakupów chętnie odwiedzają sklepy internetowe.

Aby ułatwić Klientom Modos.pl otwarcie się na nowe rynki zbytu udostępniliśmy Gotowy Sklep Internetowy, który został opracowany na podstawie wieloletnich doświadczeń ludzi zajmujących się programowaniem oraz sprzedażą elektroniczną. Oferowany sklep tworzy funkcjonalne narzędzie do prowadzenia wydajnej i bezpiecznej sprzedaży internetowej. Sklep posiada kilkustopniowy system zabezpieczeń dający komfort i bezpieczeństwo Klientowi oraz właścicielowi sklepu. System sklepowy może zostać dostosowany i dołączony do Twojej, już istniejącej, strony internetowej lub funkcjonować jako osobny...

Czytaj więcej

Google AdWordsAdWords to reklama w formie boksów sponsorowanych wyświetlających się obok wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

W przeszukiwaniu zasobów Internetu ponad połowa wszystkich jego użytkowników korzysta z wyszukiwarki Google. Warto wykorzystać drzemiący w niej potencjał i dotrzeć z ofertą firmy do grona ściśle sprofilowanych odbiorców.

Boksy wyświetlają się w powiązaniu ze słowami/frazami kluczowymi wybranymi przez Internautę. Oznacza to, że boks wyświetli się tylko osobom zainteresowanym danym zagadnieniem np. po wpisaniu w wyszukiwarce frazy "księgarnia internetowa" w boksach wyświetlą się reklamy księgarni oferujących sprzedaż przez Internet.

Opłata pobierana za kliknięcie w boks ustalana jest indywidualnie w zależności od konkurencyjności słów/fraz kluczowych. Zwykle jest to koszt kilkunastu lub kilkudziesięciu groszy za kliknięcie - im mniej boksów konkurencyjnych firm tym opłata pobierana za kliknięcie...

Czytaj więcej

mCMS - sam buduj, aktualizuj i zarządzaj stroną WWWmCMS to rozwiązanie należące do kategorii CMS (Content Management System) - system przeznaczony do wygodnego i łatwego zarządzania serwisem internetowym.

Nie musisz posiadać wiedzy na temat programowania, czy też projektowania stron WWW. Nie musisz zlecać wykonania oraz aktualizacji drogim firmom zajmującym się projektowaniem stron internetowych, czy też agencjom reklamowym.Wykorzystując mCMS samodzielnie:

  • zbudujesz od podstaw własny serwis internetowy z wykorzystaniem grafiki, tekstu oraz flasha
  • w dowolnym momencie zaktualizujesz wybraną podstronę serwisu WWW
  • w dowolnym momencie zaktualizujesz cały serwis WWW
  • w dowolnym momencie zmienisz szatę graficzną całego serwisu WWW
  • kontrolujesz zachowanie stron WWW w wyszukiwarkach internetowych

Z mCMS można samodzielnie budować, aktualizować i zarządzać nowym serwisem internetowym, jak również już istniejącym.

Czytaj więcej

CRM (Customer Relationship Management)

CRM / Aplikacje internetoweSystem zarządzania relacjami z klientem, a dokładnie całością kontaktów zachodzących pomiędzy firmą, a jej klientami. W praktyce koncentruje się na uzyskaniu i wykorzystaniu wiedzy o obecnych i potencjalnych klientach, w celu optymalizacji korzyści płynących z kontaktów z nimi.

Na bazie zdobytego doświadczenia oraz spostrzeżeń naszych Klientów opracowaliśmy własny system CRM. Zorientowany na budowanie efektywnych relacji z klientami i sprawne zarządzanie przetwarzaną informacją system nasz oparty...

Czytaj więcej

Systemy wspomagające pracę firmy

Aplikacje internetowe

Nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje współczesna informatyka, coraz częściej wykorzystywane są przez firmy stawiające na rozwój i wzrost wydajności pracy. Projektowane przez nas systemy wspomagające pracę firmy to w większości rozwiązania tworzone pod konkretne zapotrzebowanie firm.

Czytaj więcej

DigitalizacjaOferujemy digitalizację nagrań płyt winylowych, proponujemy format CD Audio, WAV lub MP3.

Proces digitalizacji przeprowadzany jest z wykorzystaniem gramofonu Rekkord Audio F300 w połączeniu z oprogramowaniem do obróbki dźwięku PC....


Czytaj więcej